Metrobüste Erkek Yolcudan Rahatsız Olan Hemşire Enjektör Sapladı, Mahkeme Silah Saydı

İstanbul'da geçtiğimiz yıl yaşanan ilginç olayın davasında, yanındaki erkek yolcuya enjektör saplayan hemşirenin kullandığı alet silah sayıldı.

Metrobüste Erkek Yolcudan Rahatsız Olan Hemşire Enjektör Sapladı, Mahkeme Silah Saydı
Metrobüste Erkek Yolcudan Rahatsız Olan Hemşire Enjektör Sapladı, Mahkeme Silah Saydı admin
Bu içerik 887 kez okundu.

Geçen sene Ercan P., evine gitmek için metrobüse bindi. Yanına oturan hemşire Semra H., ise kendisini itekledi. Ercan P., kadına durumu sormak istedi. Ancak bu sırada Semra H.'nin çantasında bir şeyler aradığını fark etti. Çantasından bir anda şırınga çıkaran genç kadının bacağına iğne saplamasıyla da şoka girdi. Neye uğradığını şaşıran Ercan P., "Metrobüste AIDS bulaştıran kadın var" diye bağırdıktan sonra, iğneyi çıkarıp durumu sivil polislere bildirdi.

İĞNEDE VİRÜSE RASTLANMADI

Yakalanan kadın, Ercan P.'nin sürekli hareket etmesine sinirlendiği için şırıngayı batırdığını söyledi. Hastaneye giden Ercan P. ise şırıngadan kendisine herhangi bir hastalık bulaşmadığının tespit edilmesini istedi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yapılan yargılama sonrası iğnede bir hastalık olmadığı tespit edildi.

ENJEKTÖR SİLAH SAYILDI

Mahkeme, Semra H.'yi 120 gün para cezasına çarptırdı. Enjektör iğnesini de silah kabul etti. Cezayı 180 gün para cezasına çevirdi. Semra H.'nin 3 bin liralık para cezasının beş yıl süreyle denetim altında tutulmasına hükmetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?