TRAKYA BİRLİK GREKOROMEN GÜREŞTE İDDİALI

Zonguldak’ta 28 Haziran -1 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Güreş Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan 11-13 yaş Küçük Minikler Grekoromen grup müsabakaları sona erdi.

TRAKYA BİRLİK GREKOROMEN GÜREŞTE İDDİALI
TRAKYA BİRLİK GREKOROMEN GÜREŞTE İDDİALI admin
Bu içerik 607 kez okundu.

 

Trakya Birlik Spor Kulübü olarak Zonguldak’ta düzenlenen Küçük Minikler Grekoromen grup müsabakalarına katılan kulübümüzden 11 yaş grubundan Atahan Bartu Çetin 30 kg.1. , Sinan Yılmaz 34 kg. 3. , Eren Zaptiye 48.kg’da 5. olurken, 13 yaş grubunda Göktuğ Gülbeyaz 38 kg.3. , Ersin Eren Avcıl 41 kg 3. , Arda Serbest 38.kg’da 5. Olmuştur.

                Dereceye giren sporcularımız 09-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmışlardır.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder YÜCEL “ Trakya Birlik Spor Kulübü olarak ilk kez katıldığımız Grekoromen grup müsabakalarında Kulüp olarak başarılı karşılaşmalar çıkardığımızı düşünüyorum, Bildiğiniz üzere Trakya Birlik Spor Kulübü olarak Serbest Güreş önceliğimiz oluyordu, bu yıl Kulüp olarak ilk kez katıldığımız 11-13 yaş Küçük Minikler Grekoromen müsabakalarında aldığımız sonuçlar ilerisi için ümit verici oldu.Trakya Birlik Spor Kulübüne hiçbir zaman  desteğini esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet SEZEN ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan ÇALEN’e teşekkür ederim”. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?