Dalgalanmalar Er Geç Durulacaktır

Doların kritik seviyeyi görmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Son dönemlerde finansal piyasalarda yaşanan dalgalanmalar er geç durulacaktır." dedi.

Dalgalanmalar Er Geç Durulacaktır
Dalgalanmalar Er Geç Durulacaktır admin
Bu içerik 3283 kez okundu.

Dövizdeki görülen tarihi rekorlar sonrası AK Parti'den açıklama geldi. AK Parti'nin ekonomik işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu değerlendirmelerde bulundu.

"FİNANSAL SPEKÜLASYONLARA KARŞI BÜNYEMİZİ GÜÇLENDİRECEĞİZ"
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yılmaz, "Türkiye siyasi istikrarı ve geleceğe dönük somut hedefleri olan bir ülkedir. Son dönemlerde finansal piyasalarda yaşanan ve ekonomik temellerle izah edilemeyecek dalgalanmalar er geç durulacaktır. Hükümetimizin ve kurumlarımızın serin kanlı ve akılcı politikaları, bütçe disiplinimiz, reform programlarımız ve moral değerlerimizi koruma yoluyla dönemsel dalgalanmaları aşacağız. İthalatı ikame edici projelerin yanı sıra daha çok mal ve hizmet ihracatı ile cari açığı azaltarak sürdürülebilir büyümeyi destekleyecek, kaynak çeşitlendirmesine de giderek finansal spekülasyonlara karşı bünyemizi güçlendireceğiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?