SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ

VEFASI RAHATSIZLIĞININ ÖNÜNE GEÇTİ. Türk halk müziğinin güçlü sesi Sümer Ezgü Jolly Joker Antalya'da verdiği konserle seyirli bir performansa imza attı.

SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ
SÜMER EZGÜ'DEN VEFALI DAVRANIŞ admin
Bu içerik 4524 kez okundu.

'Beş gündür hastanedeyim. Akciğer enfeksiyonu geçirdim. Nispeten daha iyiyim merak etmeyin. Daha önceden planlanmış bu konseri iptal etmeye gönlüm razı olmadı. O kadar gün beklediniz... Bende sizlerle kavuşmak için gün saydım. Size ve kendime bunu yapamazdım. Arada nefeslenmek için duraksarsam lütfen beni mazur görün.'' sözleri ile başladığı konserinde hastalığına rağmen muhteşem bir konser veren Ezgü, hareketli şarkılarda da kaşık şov yaptı.

Gecenin ortalarına doğru seslendirdiği ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'' şarkısının akabinde ''Eşkıyaların değil, mazlumların hüküm sürdüğü, iyiliğin kol gezdiği, çocukların ağlamadığı bir dünya istiyorum. Bu bir gün olacak. İnşallah dünya gözüyle görmek bize de nasip olur.'' ifadelerini kullanan Ezgü, bu sözleri ile büyük alkış aldı.

 

Yaklaşık iki saat süren konserini ''Cemilem'' türküsü ile sonlandıran Sümer Ezgü, hastalığına rağmen çıktığı Jolly Joker Antalya sahnesinden tezahüratlar eşliğinde indi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?