Recep Gürkan Radyoların Ortak yayınında..

Başkan Gürkan’dan ses getirecek önemli açıklamalar… 01 Mart 2019 Cuma günü Saat: 11.00’de aynı anda Radyo Su, Radyo Mola, Radyo AK’ta…

Recep Gürkan Radyoların Ortak yayınında..
Recep Gürkan Radyoların Ortak yayınında.. admin
Bu içerik 1007 kez okundu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ilimizin köklü Radyoları olan RADYO SU, RADYO MOLA ve RADYO AK’ın ortak yayını olan “Gündem Özel” programına katılıyor.

Edirne’nin kanayan yarası haline gelen (en büyük sorunlardan), Çöp sorunu olan Vahşi depolamaya; Edirne Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisleri ile son veren ve hiçbir değeri olmayan çöpten 25 Kasım 2018 tarihinden itibaren elektrik üretmeye başlayıp, 16 bin evin aylık elektrik ihtiyacını çöpten bir saatte üreten;  Edirne şehir merkezinin evsel ve kanalizasyon atıklarının toplanacağı, “Edirne İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi” ile ilimizin 8 bin yıllık sorununa kökünden çözüm bulan; İçme suyu kaynak sorununu çözüp, İçme suyu arıtmasını da bir dönem gibi kısa sürede yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ilimizin köklü Radyoları olan 92,2 Mhz RADYOSU, 92,7 Mhz RADYO AK, 94,0 Mhz RADYO MOLA’da 01 Mart 2019 Cuma günü saat: 11.00’de önemli açıklamalar yapacak.

 

Edirne’nin Altyapısından Selimiye Meydanının bir türlü çözülemeyen çevre düzenlemesine, Edirne Belediyesi’nin ekonomik durumu gibi kamuoyunun en çok merak ettiği ses getirecek açıklamalar 01 Mart 2019 Cuma günü  saat:11.00’de aynı anda

92,2 Mhz Radyo Su, 94,0 Mhz Radyo Mola ve 92,7 Mhz Radyo Ak’ta…

2014 yılında göreve seçilen ve 5 yılda sayısız hizmetleri hayata geçiren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı büyük ses getirecek önemli projelerin ipuçları ilk defa sadece bugün saat: 11.00’de Radyo SU, Radyo Mola ve Radyo Ak’ta aynı anda yayınlanacak.

İlimizin ekonomisine büyük katkı sağlayan Üniversite Öğrencilerine de önemli bir proje açıklayacak olan Başkan Gürkan; “Cumartesi günü öğrenci arkadaşlarımın ulaşım ücretleri ile ilgili bir projeyi açıklayacağız. Cumartesi’yi bekleyin.” dedi.

“Tüm Edirneliler Proje Tanıtım Törenimize davetlidir”

CHP’den yeniden Belediye Başkan adayı olarak ismi açıklanan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yeni dönemde yapacağı hizmetleri anlatan “Proje tanıtım töreni” 02 Mart 2019 Cumartesi günü Saat: 15.00’te Margi Otel’de gerçekleşecek. İlimizin köklü Radyolarının ortak yayına katılan Başkan Gürkan Tüm Edirnelileri 02 Mart 2019 Cumartesi günü Saat: 15.00’te Margi Otel’de gerçekleşecek olan Proje Tanıtım törenine davet ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırklareli'de deredeki balık ölümlerine inceleme
Kırklareli'de deredeki balık ölümlerine inceleme
TBMM Başkanı Şentop, uçurtma şenliğine katıldı
TBMM Başkanı Şentop, uçurtma şenliğine katıldı