Ali Demirkıran; “YERELİ VE YERLİ ESNAFI TERCİH ETMELİYİZ”

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran yereli ve yerli esnafı tercih etme konusunda yaptığı açıklamada, “Yereli, yerli esnafı tercih ekonomik bağımsızlık mücadelesinin birinci adımıdır” dedi.

Ali Demirkıran; “YERELİ VE YERLİ ESNAFI TERCİH ETMELİYİZ”
Ali Demirkıran; “YERELİ VE YERLİ ESNAFI TERCİH ETMELİYİZ” admin
Bu içerik 292 kez okundu.

Bir toplumun kendi kendine yeterli hale gelmesi, üretimde ve ticarette yerli oranının büyüklüğüne bağlı olduğuna vurgu yapan Demirkıran, “Önce kendimizden başlamalıyız. Alış verişlerden doğan kazançların olabildiğince yaşadığımız yerlerde kalması çok önemlidir. Unutmayalım ki, şehrimizin refahı, kalkınması ile birebir bağlantılıdır. Onun için öncelikle alış verişlerimizde yereli ve yerli esnafı tercih etmek şehrimize yapacağımız en büyük katkıdır” ifadesini kullandı.

İkinci adımın ise üretimde de yerli payının artması olduğuna işaret eden Ali Demirkıran,  “Bu ikinci adımda da halk olarak alış verişlerimizde kendi ürettiklerimizi tercih etmeliyiz. Kendi ürettiklerimize halkımızın ilgisi arttıkça ülke refahına katkı yapılmış olacaktır. Aynı zamanda gençlerimizin daha kolay iş bulmaları da sağlanmış olacaktır” şeklinde konuştu.

Sonuç olarak da refahımızın artmasında, ekonomik bağımsızlığımızın kazanılmasında birinci adım, yereli ve yeri esnafı tercih etmekle olacağına vurgu yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?