“Yürekli, Cesur ve Kararlı Başkan” Edirne’ye Ojgeldin beya…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 8 Mart Cuma günü Edirne’ye geliyor. ETSO Konferans Salonunda Edirneli kadınlarla bir araya gelecek.

“Yürekli, Cesur ve Kararlı Başkan” Edirne’ye Ojgeldin beya…
“Yürekli, Cesur ve Kararlı Başkan” Edirne’ye Ojgeldin beya… admin
Bu içerik 635 kez okundu.

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan’ın, Edirne’de İYİ Parti ve CHP’li olan kadınları kendi listesinde ilk 5 sıraya yazması başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener olmak üzere tüm kadınların ve kamuoyunun büyük takdirini topladı.

5 yılda kadınları sosyal, ekonomik ve siyasal alanda desteklemek amacıyla birçok projeye imza atan  Başkan Gürkan, Kadınların öncülüğünde Edirne Belediyesinde yepyeni bir dönemin başlayacağı ifade ederek ; evde, okulda, işte çok başarılı işlere imza atan kadınların siyasi alanda da başarısını kanıtlayarak, Edirne’den tüm Türkiye’ye, tüm dünyaya örnek olacaklarını söyledi.

“Gürkan’ın Başarısına Kılıçdaroğlu desteği”

 Gürkan’ın bu tutumunu ilk takdir eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 08 Mart 2019 Cuma günü Edirne’ye geliyor. Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi çok anlamlı bir günde bütün kadınlarla ETSO Konferans Salonunda Saat:11.00’de bir arada olacak.

CHP’nin kalesi olan Edirne’de Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın bu başarısını, 8 Mart Dünya Kadınlar günü gibi çok anlamlı bir günde Edirne’ye gelerek kutlamak isteyen Kılıçdaroğlu Edirnelilerle özlem giderecek.

“Edirne Yeni bir rekora imza atacak”

“Belediyecilik Halkın derdine derman olmaktır” sloganı ile Yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanan CHP’nin Edirne’de  başta merkez olmak üzere il genelinde tüm ilçe ve beldelerde yeni bir rekora imza atması bekleniyor. Bu konuda Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na söz veren İL Örgütü ve Adayların Seçim çalışmaları büyük bir coşku içinde devam ediyor.

“HALKÇI BELEDİYECİLİK” istiyoruz.

 “HALKÇI BELEDİYECİLİK”  diyen CHP Genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun Edirne’ye vereceği en önemli mesaj mesaj; “Siz de böyle kentlerde yaşamak istiyorsanız; bizim belediye başkan adaylarımıza destek verin. Hep birlikte kardeşçe, geleceğe umutla ve güzellikle bakalım.” Olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş açıklama
Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş açıklama
FETÖ'nün Adalet Bakanlığı yapılanmasına operasyon!
FETÖ'nün Adalet Bakanlığı yapılanmasına operasyon!