COLUMBIA EDİRNE’DEKİ YENİ MAĞAZASINI GENÇLİĞİN KALBİ ÜNİSİTE’DE AÇIYOR

Gözalan Group , spor ve aktif giyimin devrim yaratan markası Columbia Sportswear’ın Edirne’deki yeni mağazasını üniversitelilerin yaşam alanı ÜNİSİTE’de açıyor.

COLUMBIA EDİRNE’DEKİ YENİ MAĞAZASINI GENÇLİĞİN KALBİ ÜNİSİTE’DE AÇIYOR
COLUMBIA EDİRNE’DEKİ YENİ MAĞAZASINI GENÇLİĞİN KALBİ ÜNİSİTE’DE AÇIYOR admin
Bu içerik 1153 kez okundu.

Columbia Edirne’deki yeni mağazasını ÜNİSİTE’de açıyor. Üniversiteli gençlerin yaşam alanı ÜNİSİTE’de açılan Columbia mağazası 32 metrekarelik satış alanı ile markanın maceracı ruhunu Edirne’ye getiriyor.

 

Gözalan Group Yönetici Ortağı Kerem Gözalan ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Edirne Belediye Başkanı Sn. Recep Gürkan ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemal Soytürk katılım gösterdi.

 

Konfor sunan teknolojileri ile açık havada çok daha uzun saatler geçirmek mottosuyla yola çıkan Columbia geniş ürün gamı ile ister şehirde ister doğada herkese uygun seçenekler sunuyor.

Edirne’de üniversiteli gençlere özel olarak; mimari yapısı, işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan ÜNİSİTE’de yer alan Columbia mağazası tüm açık hava ve macera tutkunlarını Columbia dünyası ile tanışmaya davet ediyor. Edirne’nin en büyük yatırımları arasında gösterilen ve

Gözalan Group iştiraki olan ÜNİSİTE konaklama hizmetininyanı sıra sunduğu sosyal imkanlarla fark yaratıyor.

 

Columbia Edirne Mağazası Adresi:

ÜNİSİTE

Şükrü Paşa Mahallesi, Şerif Bilgen Caddesi, 22030 Edirne

 

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100'den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.

 

 

ÜNİSİTE

Gözalan Group iştiraki olarak kurulan Ünisite, kız ve erkek öğrenciler için özel tasarlanmış, çağdaş yaşam , kişisel gelişim ve barınma ihtiyaçlarını gözeten ve bireylerin yaşamına saygıyı ilke edinmiş bir yaşam merkezidir.16.665 m2 kapalı alan ve 6 bloktan oluşan tesiste konaklama alanları, bahçeler, teraslar ve ortak yaşam alanları hizmet vermektedir. Kendine ait restoran, kafe, spor merkezi, alışveriş alanı, hobi , oyun ve toplantı alanları bulunan yaşam merkezi Edirne’de yer almaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?