Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hediye Edilen Aslanları Gördü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gaziantep Hayvanat Bahçesinde, geçen yıl Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanları gördü.

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hediye Edilen Aslanları Gördü
Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hediye Edilen Aslanları Gördü admin
Bu içerik 440 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gaziantep Hayvanat Bahçesinde oluşturulan Kelebek Vadisi'nin açılışını gerçekleştirdi. Emine Erdoğan, geçen yıl Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanı da gördü.


Çeşitli programlar nedeniyle Gaziantep'te bulunan Emine Erdoğan, Türkiyenin en büyük, Avrupa'nın üçüncü, dünyanın dördüncü büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni gezdi. Hayvanat bahçesinde oluşturulan Kelebek Vadisi'nin açılışını gerçekleştiren Erdoğan, geçen yıl Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edilen ve "Nil", "Sultan", "Sudan"ve "Sevakin" isimleri verilen aslanları da gördü. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de eşlik ettiği Emine Erdoğan, Engelsiz Yaşam Merkezinde engelli sporcuların basketbol maçını da izledi.


ENGELLİLERİN MÜZİK DİNLETİLERİNİ DİNLEDİ

Engellilerin müzik dinletilerini dinleyen Erdoğan, daha sonra Kuveyt tarafından finanse edilen ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından eğitimlerin verileceği merkezle ilgili brifing aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?