Aytemiz ve Erasta Edirne Avm'den İş Birliği

Aytemiz, Erasta Edirne AVM ile iş birliği kapsamında düzenlediği kampanyada kapsamında alışveriş merkezinde bulunan mağazalardan 200 lira ve üzeri alışveriş yapan müşterilerin Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 20 lira değerinde yakıt puan kazanacağını duyurdu.

Aytemiz ve Erasta Edirne Avm'den İş Birliği
Aytemiz ve Erasta Edirne Avm'den İş Birliği admin
Bu içerik 222 kez okundu.

Şirketten yazılı yapılan açıklamada, kampanyanın 15 – 19 Nisan ve 22 – 26 Nisan tarihleri arasında geçerli olacağı aktarıldı. Yakıt puanlarını kullanmak isteyen müşteriler mevcut Aytemiz Puan kartlarının ya da Aytemiz istasyonlarından temin edecekleri Aytemiz Puan kartlarının aktivasyonunu gerçekleştirerek hediye akaryakıt kodunu mobil aplikasyon içerisinde bulunan 'Kartım' sekmesindeki 'Katılım Kodu Gir' alanına veya www.aytemiz.com.tr sitesinden kullanıcı girişi yaparak 'Kampanya Kodu Giriniz' alanına hediye kodunu girdiğinde 20 lira değerinde hediye yakıt puanın otomatik olarak Aytemiz Puan kartlarına yükleneceği bildirildi.


Açıklamanın devamında,"Yakıt puanların son kullanım tarihi 15 Mayıs olup, bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar silinecek. Kampanya, hediye akaryakıt (akaryakıt ve LPG) kod adedi bin 250 kişi ile sınırlı olup stok adedi tamamlandığında sona erecektir. Kampanya hakkında detaylı bilgiye Erasta Edirne AVM mağazaları, Aytemiz sosyal medya hesapları ve www.aytemiz.com.tr 'den ulaşılabilecek" denildi. - Edirne

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?