YEREL SEÇİMLER YAKLAŞIRKEN;
Ramazan Oğuz AKSAL

YEREL SEÇİMLER YAKLAŞIRKEN;

Bu içerik 475 kez okundu.

Tüm Türkiye de yerelin yöneticileri ile ilgili seçim gündemi belirlerken, sosyal medyada desteklediği adayını öne çıkarmak için seçilme şansı yüksek adaylara kir atmak çok yanlış bir davranıştır.

Hele de Edirne de habercilik konusunda pasifte olsa çalışmalar yapanların sırf adaya ulaşamadı diye randevu vermedi diye yada üç beş kuruş uğruna dergi yada çıkardığı aylık yayını desteklemedi diye şehre emeği geçmiş ve seçilme şansı yüksek kişi ye ……….…partisindekiler oy verdim elim kırılsaydı vermeseydim diye yazarak gündem oluşturmaya çalışması da büyük hatadır.

Kimse kimsenin emeklerini, kimse kimsenin umutlarını üç kuruş uğruna bu kadar şerefsizce yok etmemeli, İnternet  ve  tvler  artık insanımızın görüş açısını çok değiştirmekte ise de yapılan bu tür işler hatadır.

Adaylar projeleriyle hizmetleriyle konuşulmalıdır. Bir adayı ya da bir kişi yi kötülerken elle tutulur kanıtlı belgeli yaptıklarındaki hataları tek tek yazmalı, ve o kişiye savunma hakkı verilmelidir.

Çamur at izi kalsınlar artık bitmelidir. Çünkü artık bu tür çabalar kendini internet ve tvler ile geliştiren cahil kesimde dahi cevap bulmamaktadır. Kalın  sağlıcakla….

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Şampiyonlar Ligi'ne gelecek sezon...
Dinamit mi Koyuyor?
Dinamit mi Koyuyor?