İlkokul Öğrencilerinden Örnek Davranış

Tekirdağ Süleymanpaşa İlkokulu öğrencileri, harçlıklarından arttırdıkları paralarla sokak hayvanları için mama aldı.

İlkokul Öğrencilerinden Örnek Davranış
İlkokul Öğrencilerinden Örnek Davranış admin
Bu içerik 585 kez okundu.

Süleymanpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi'ni ziyaret eden öğrenciler, aldıkları mamalarla kedi ve köpekleri besledi. Öğrencileri bakım evinde Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar karşıladı.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, burada yaptığı konuşmada, çocukların hepsinin hayvan sevgisiyle dolu olduğunu ifade ederek, "Harçlıklarından biriktirdikleri paralar ile sokak hayvanlarını düşünmeleri ve onlara dağıtılmak üzere mama almaları örnek bir davranış. Ancak bu örnek davranışın diğer tarafından da onlara bu sevgiyi aşılayan öğretmenlerimiz ve ailelerimiz var. Süleymanpaşa Belediyesi olarak biz de bu sevgiye katkı verebildiysek ne mutlu bize." dedi.

Çınar, Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi'nin öğrencilerin ziyaretlerine açık olduğunu ve dileyen tüm okulların randevu alarak geçici bakım evindeki hayvanlarını ziyaret edebileceğini aktardı.

Okul müdürü Hüseyin Mutlu da her zaman sosyal sorumluluk projeleri kapsamında öğrencileri bilinçlendirmeye çalıştıklarını, bu tür güzel etkinlikleri bütün okulların yapması gerektiğini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 371,9 liradan işlem görüyor
Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 371,9 liradan işlem görüyor
Kısıtlama bitti, 'sabaha kadar gezeceğim' dedi
Kısıtlama bitti, 'sabaha kadar gezeceğim' dedi