Su Tahsilat Biriminin yeni yeri Vatandaşı mutlu etti

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla, Geçtiğimiz aylarda yeni yerinde hizmete giren Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Su Abone ve Sayaç Okuma birimi vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Su Tahsilat Biriminin yeni yeri Vatandaşı mutlu etti
Su Tahsilat Biriminin yeni yeri Vatandaşı mutlu etti Yasin
Bu içerik 1236 kez okundu.


Göreve geldiği ilk günden bu yana, Edirne halkının Belediye hizmetlerinden rahat, kolay ve sorun yaşamadan yararlanması için ilklere imza atmaya devam eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla yeni yerinde (Atatürk Anıtı yanında – Bedesten Dükkanları karşı istikametinde No: 7’de) adeta Bir banka gibi hizmet veren “Su Abone ve Sayaç Okuma Birimi”nde vatandaşlar tüm işlemlerini rahatlıkla beklemeden yapmaya devam ediyor.
“Vatandaşlar hizmetten son derece memnun”
Yeni yerinde hizmet veren Su Abone ve Sayaç Okuma Birimi’nde tüm işlemlerini rahatlıkla yaptıklarını ifade eden vatandaşlar, Elektrik ve Doğalgazımızı nasıl zamanında ödüyorsak suyumuzu da ödemek zorundayız. Çarşıya alışverişe çıkmışken bankadaki işlemlerimizi de yaptık hemen yanında bulunan Su idaresine de gelip su faturamızı ödedik. Şimdi evimize rahat ve huzurlu gidiyoruz. Önceden eski yerine su faturamızı ödemek için gitmekte zorluk çekiyorduk ve faturalarımız birikiyordu. Böylesi bizim için çok güzel oldu. . Bize bu imkanı ve bu rahatlığı sunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür ederiz. ” dedi.
“Yeni Binamıza ilgi büyük oldu”
Konuyla ilgili Gazetemize açıklama yapan Edirne Belediye başkan Yardımcısı Yaver Tetik; “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına Su Abone ve Sayaç Okuma Birimlerimiz 19 Ağustos tarihinden itibaren yeni adresinde faaliyete başladı. Edirne Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı “Su Sbone ve Sayaç okuma Birimi”nin yeni yerine geçmesinin vatandaşlar tarafından da büyük bir takdirle karşılandığını ifade ederek; “Amacımız Edirne halkına hizmetin en iyisini sunmak. Bu binayı tespit ederken, Edirne halkının buraya kolay ulaşabilmesini ön planda tuttuk. Binanın iç tasarımını da halkımızın rahat işlem yapabilmesi için yaptık. Biz burada vatandaşa hizmet verirken onlara yakın olmak ve onlara diyaloğumuzu arttırabilmek adına bir resmi kurum havasına büründürmeye çalıştık. Özellikle yaşlı, engelli ve yürüme güçlüğü çeken vatandaşlarımız yeni yerimize hiçbir engelle karşılaşmadan çok rahat gelebiliyor. Artık insanlarımız rahat bir şekilde işlemlerini yaptıracaklar. Atatürk’ün şu sözü unutulmamalı, “Millete Efendilik Yoktur. Hizmet Etme Vardır.Bu Millete hizmet Eden;Onun Efendisi Olur” Biz de hizmet için geldik.Edirne halkına en iyi hizmeti sunmak için yoğun çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

“Su borcunuzu WEB SİTEMİZDEN de ödeyebilirsiniz.”

ödemek için TIKLAYIN: https://ebys.edirne.bel.tr/web.login.doms
Yeni yerinde bir banka gibi hizmet veren Su tahsilat servisi’ne de vatandaşların rahat bir şekilde gelip Su borcunu ödediğini ifade eden Tetik; “Vatandaşlarımız su borcunu rahatlıkla ödeyebiliyor. Yine Zamanlarını iyi değerlendirme isteyen vatandaşlarımız da www.edirne.bel.tr web sitemize girerek, ana sayfanın hemen üzerinde yer alan “E-VEZNE” linkine de tıklayarak Su borcunun internet üzerinden hem sorgulayabilir hem de rahatlıkla ödeyebilir.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBMM Başkanı Şentop İdam cezası düşünülebilir
TBMM Başkanı Şentop İdam cezası düşünülebilir
HAYATIN TÜM RENKLERİ İÇİN YEŞİLİ ÖNEMSİYORUZ
HAYATIN TÜM RENKLERİ İÇİN YEŞİLİ ÖNEMSİYORUZ