Edirne Büyük Sinagogu'nda Serkan Çağrı konseri

KLARNET sanatçısı Serkan Çağrı, Türkiye ve Bulgaristan'dan gelen çok sayıda misafirin katılımıyla Edirne Büyük Sinagogu'nda konser verdi.

Edirne Büyük Sinagogu'nda Serkan Çağrı konseri
Edirne Büyük Sinagogu'nda Serkan Çağrı konseri Yasin
Bu içerik 629 kez okundu.

KLARNET sanatçısı Serkan Çağrı, Türkiye ve Bulgaristan'dan gelen çok sayıda misafirin katılımıyla Edirne Büyük Sinagogu'nda konser verdi. Çağrı, seslendirdiği Türk Sanat Müziği ezgileriyle katılanlara müzik ziyafeti sundu.

Uluslararası Lions Dernekleri 118-E ve 18-Y Yönetim Çevresi Federasyonları işbirliğinde, Edirne Kırkpınar Lions Kulübü ev sahipliğinde Edirne Büyük Sinagogu'nda klarnet sanatçısı Serkan Çağrı konseri gerçekleştirildi. Balkanlar'da yaşayan toplulukların kaynaşmasına katkı sağlayarak sosyal yaşama destek vermek amacıyla düzenlenen konserde Çağrı'nın performansı dinleyenlerden tam not aldı.

İstanbul Anadolu Yakası Uluslararası Lions Dernekleri Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Ahmet Ruhi Gönüllü, Balkan coğrafyasında yaşayan insanların yüzyıllar boyunca aynı kültürü paylaştığını ifade etti. Gönüllü, "Yüzyıllardır bir arada yaşamış, Balkan kültürü insanlarının bir araya geldiği aynı kültürü, havayı kokladığı insanların bugün neler yapabileceğini gösterdik. Bu hafta sonu birlikte etkinlikler düzenledik. Hem Bulgaristan'dan hem de Türkiye'den gelen Lion'larla birlikte bir çatı altında kültürel ve sanatsal etkinlik gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi