İbrahim Büyükak 3 Adam'ın neden ayrıldığını açıkladı

Başarılı oyuncu İbrahim Büyükak, “Hem yazıp hem oynamak onlardan tek bir işi yapanın işini elinden almak değil mi?” sorusuna iddialı bir yanıt verdi.

İbrahim Büyükak 3 Adam'ın neden ayrıldığını açıkladı
İbrahim Büyükak 3 Adam'ın neden ayrıldığını açıkladı admin
Bu içerik 1043 kez okundu.

 Kimsenin bir hakkını çalmadığını söyleyen Büyükak, “Kimsenin İstihkakını aldığım yok. Kimi dahil olmak ister kimi de istemez. Çok dahil olmak isteyen tüm arkadaşlarımıza kapım her zaman açık…” dedi.  
* Başından sonuna bir yapıt ortaya çıkarmak zanaat olmalı… Düşün, taşın, yaz, konsepti belirle, oyuncu kadrosu, ikna et, hazırlıklar, çekim, oyna, film…  Kendine çok yüklendiğini düşündüğün oldu mu?
Zaman zaman oluyor. Kaygılı bir adamım… Bazen çok küçük şeyleri büyütüyorum kafamda… Sonrasında neden böyle yaptığımı sorguluyorum. İşin en başından itibaren yazmak, oyuncuları ikna etmek, onları da oynadıklarından dolayı filmin içerisinde mutlu etmek zor ve mutluluk verici… Ortaya iyi bir iş çıktığında da tüm bunlara değiyor diyebilirim.

* Bu parametreler içerisinde hangisi daha çok zorluyor?
En zoru her zaman yazmak benim için... İşi projelendirmek, hikayelendirmek ve hikayelendirdikten sonra karakterizasyonu yapmak ve o karakterleri hikayenin içerisinde doğru yerlere koymak zor… Zor diyorum ama en keyiflisi de yazmak aynı zamanda…* Sence İBO yazmakta mı oynamakta mı daha başarılı? 
Yazma da başarılı olmak isterim. Benim bu işlere başlama sebebim de yazar olmaktı. Oynamanın ayrı keyfi var. Beraber eğleniyoruz ve ortaya bir ürün çıkartıyoruz ancak yazarlık daha önde diyebilirim benim için…  
 
* Bir Cuma akşamı… Sinemaya geldim. Neden Bayi Toplantısı’nı seçmeliyim? 
Bu arkadaşının kim olduğuna da bağlı… İlk buluşma da gidilecek film değil gibi… Salon kalabalık olabilir. (Gülüyor) Gerçekten iki saat boyunca çok eğlenip bunu yaşarken de bir hikayeyi takip edebileceğini sana garanti edebilirim. Film benim içime çok sindi. Çok komik bir film yaptığımızı düşünüyoruz. İnşallah salonda dolu olur sen de arkadaşınla gittiğinde güzel güzel filmi izlemeye gitmiş olursun.   
 
* İzleyeceksen git diyorsun yani? 
Umarım… Çünkü bu enerjin kolay kolay yatışacakmış gibi durmuyor. (gülüyor) 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi