İyi Partili Vekil, ayakkabısını paylaştı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, tabanı yıpranan ayakkabısının fotoğrafını paylaştı ve Meral Akşener'in "Koltuk değil, ayakkabı eskiteceğiz" sözüne uygun hareket ettiğini belirtti.

İyi Partili Vekil, ayakkabısını paylaştı
İyi Partili Vekil, ayakkabısını paylaştı Yasin
Bu içerik 949 kez okundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Erozan, Meclis'teki sırasında otururken çektiği ayakkabısının fotoğrafını paylaştı. Erozan tabanı yıpranan ayakkabısıyla Meral Akşener'in sözünü hatırlattı: Koltuk değil, ayakkabı eskiteceğiz.

Ahmet Erozan, TBMM Genel Kurul Salonu'nda otururken ayakkabısının fotoğrafını çekti ve paylaştı. İYİ Partili Erozan'ın bu fotoğrafı oldukça dikkat çekti.

YIPRANMIŞ AYAKKABISINI PAYLAŞTI
Bursa Milletvekili ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Ahmet Erozan, fotoğrafa şunu yazdı "Sayın Genel Başkanımızın 'Koltuk değil, ayakkabı eskiteceğiz. Ülkemizdeki sessiz yığınların sesi olacağız.' talimatıyla hareket edildiğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın.MERAL AKŞENER NE DEMİŞTİ?
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da duran siyasetçileri eleştirirken söylediği "Koltuk değil, ayakkabı eskiteceğiz, ülkemizdeki sessiz yığınların sesi olacağız." sözünü dün Edirne ziyaretinde de tekrarlamıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP İl Yönetimi Edirne Kantin İşletmecileri Esnaf Derneğini Ziyaret Etti
MHP İl Yönetimi Edirne Kantin İşletmecileri Esnaf Derneğini Ziyaret Etti
Gümrük kaçağı cep telefonu operasyonu
Gümrük kaçağı cep telefonu operasyonu