Belinay Orhan’a unutulmaz bir sürprizi

Kütahya’da yaşayan Süleyman Orhan; 8 yaşına giren torunu Belinay Orhan’a unutulmaz bir sürpriz yaptı. 65 yaşında olan ve Koronavirüsü tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan Süleyman Orhan, Edirne Belediyesi’nden destek istedi. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, doğum günü pastasıyla birlikte yaşadıkları eve giderek Belinay’ın doğum gününü kutladı; dedeyle-torunu telefonla konuşturdu. Tanrıkulu, “Dünya 5 dakikalığına güzelleşti” dedi.

Belinay Orhan’a unutulmaz bir sürprizi
Belinay Orhan’a unutulmaz bir sürprizi Yasin
Bu içerik 125 kez okundu.

Kütahya’da yaşayan Süleyman Orhan, Edirne’de yaşayan torunu Belinay Orhan’ı doğum gününde yalnız bırakmak istemedi. Koronavirüsü tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 65 yaşındaki Süleyman Orhan Edirne Belediyesi’ni arayarak; bu yıl torununun yanında olamayacağını, imkan varsa kendisi adına torunu Belinay’a bir doğum günü pastası ulaştırılmasını rica etti.

Bunun üzerine Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, belediye personeli ile birlikte Belinay’ın yaşadığı eve gitti. Apartman girişinde doğum günü pastasının mumlarını yakan Başkan Yardımcısı Dr. Tanrıkulu daha sonra zili çaldı. Kapıyı kardeşi ile birlikte açan Belinay Orhan, şaşkınlığını gizleyemedi.

Belinay’ın doğum gününü kutlayan Tanrıkulu, “Bu Kütahya’dan, dedenden sürpriz.  Deden bizi aradı. Biz de Edirne Belediyesi olarak, doğum günü pastasını sana getirmek istedik” diye konuştu.

Tanrıkulu, ayrıca Belinay’a hediyeler verdi. Daha sonra Belinay’ı dedesi ve babaannesi ile  konuşturdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Seyir halindeki otomobil alev alev yandı
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi
Trakya'da ilklerin belediyesi Ergene Belediyesi