Edirne Sahnede Üşüyen Yıldız Tilbe İçin Soba Kuruldu

Sahnede üşüyen Yıldız Tilbe için soba kuruldu Edirne'de Bahar Şenlikleri'nde sahne alan Yıldız Tilbe, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Edirne Sahnede Üşüyen Yıldız Tilbe İçin Soba Kuruldu
Edirne Sahnede Üşüyen Yıldız Tilbe İçin Soba Kuruldu admin
Bu içerik 476 kez okundu.

Edirne'de Bahar Şenlikleri'nde sahne alan Yıldız Tilbe, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Sahneye ıslak saçla çıktığı için üşüdüğünü söyleyen Tilbe için sahneye 4 elektrikli soba kuruldu.

Edirne'de düzenlenen Bahar Şenlikleri'nde sahne alan Yıldız Tilbe, söylediği şarkılarla hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Sahneye derin yırtmaçlı pullu bir elbiseyle çıkan Tilbe, konsere Delikanlım şarkısı ile başladı. Sanatçının hayranlarının büyük bir bölümü, konseri cep telefonlarıyla görüntüleyip sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptı.

Banyodan ıslak saçla çıktığı için üşüdüğünü söyleyen Yıldız Tilbe'nin ısınması için sahneye 4 soba kuruldu. Şarkı aralarında zaman zaman hayranlarıyla konuşan Tilbe, Üşüyor musunuz Soba yakıyorlar ben üşüdüm de çıkınca. Banyo yaptım buraya gelmeden önce. Saçlarım ıslaktı geldiğimde. Şimdi çıkınca inanamadım, buza kestim. Hıdrellez yarın değil öbür gün değil mi Keşke bir gün sonra gelseydik burada bir ateş yakardık. Yakıyor musunuz ateş Allah yakmasın. Ne tatlısınız. dedi. Binlerce kişinin katıldığı konser boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Tilbe'ye hayranları da eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 371,9 liradan işlem görüyor
Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 371,9 liradan işlem görüyor
Kısıtlama bitti, 'sabaha kadar gezeceğim' dedi
Kısıtlama bitti, 'sabaha kadar gezeceğim' dedi