BELEDİYE MECLİSİ BUNDAN SONRA CANLI YAYINLANACAK

Edirne Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı Olağan Toplantısı Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ve Edirne Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladı.

BELEDİYE MECLİSİ BUNDAN SONRA CANLI YAYINLANACAK
BELEDİYE MECLİSİ BUNDAN SONRA CANLI YAYINLANACAK admin
Bu içerik 662 kez okundu.

Edirne Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı Olağan Toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Recep Gürkan Başkanlığında gerçekleştirildi.  Toplantıda 13’u gündem içi olmak üzere toplamda 22 madde görüşüldü.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, toplantı öncesinde Edirne Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı Olağan Toplantısı’nın kendisine ve Edirne Belediyesi’ne ait sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandığını, bundan sonra da yayınlanacağını söyledi. Geçtiğimiz dönem de belediye meclisinin zaman zaman hem Edirne Televizyonu’nda hem de sosyal medya hesaplarından canlı yayın olarak yayınlandığını aktaran Gürkan, “Belediye meclisimiz geçtiğimiz dönemde Edirne Televizyonu ekranlarında ya da sosyal medya hesaplarımız da zaman zaman canlı yayınlanıyordu ancak bu dönem belediye meclisinin tüm toplantılarını sosyal medya kanallarımızdan canlı yayınlamayı planlıyoruz. Edirneliler, meclisimizi canlı olarak izleme imkanına sahip olacak” dedi.

Mayıs Ayı Olağan Toplantısı’nın tümünü haberimizde yer alan videodan izleyebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekirdağ'da bıçaklı kavga
Tekirdağ'da bıçaklı kavga
Edirne'de vahşet
Edirne'de vahşet