Takipsizlik Kararına İtiraz Eden Sıla'ya Mahkemeden Ret!

Takipsizlik Kararına İtiraz Eden Sıla'ya Mahkemeden Ret!

Şarkıcı Sıla, şiddet gerekçesiyle mahkemelik olduğu eski sevgili Ahmet Kural hakkındaki takipsizlik kararına itiraz etti. Hakimlik, Sıla'nın itirazını reddetti.

MAGAZİN - 2019-03-19 14:31:53 Bu içerik 341 kez okundu.

Sanatçı Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla Gençoğlu arasında yaşanan tartışmaya ilişkin İstanbul 60. Asliye Mahkemesinde açılan davanın ilk duruşması 12 gün önce yapıldı.Sıla, eski sevgilisi Ahmet Kural hakkında 'adli yargılamayı etkileme teşebbüsü ve suç delillerini yok etme' suçundan verilen takipsizlik kararına itiraz etti. Hakimlik, Sıla'nın itirazını reddetti.

Sıla; bir haber bülteninde, üzerinde oynanmış görüntüler yayınlandığını ve bunların Ahmet Kural tarafından basına verildiğini iddia ederek savcılığa başvurmuştu. Kural hakkında, 'yargılamayı etkilemeye teşebbüs ve suç delillerini yok etme, gizleme' suçlamasıyla soruşturma açılmış ve takipsizlik kararı verilmişti.

Savcılık, kararında videonun zaten sosyal medyada dolaştığını belirtti. Daha sonra Sıla, takipsizlik kararına itiraz etti. İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvuran ünlü şarkıcının itirazı, kararın yasaya uygun olduğu gerekçesiyle hakimlik tarafından reddedildi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER